Iba dieťa - 1. časť

Autor: Vlasta Jakubecová | 6.3.2012 o 20:41 | (upravené 7.3.2012 o 9:46) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  108x

- Bože, ako sa toto môže nazývať chlap ? - Opovržlivo si povzdychla Betka, keď ten jej po vytrasení sa tak, ako vždy, zaspal. Dnes ho však k sexu zámerne vyprovokovala, prichystala mu dobrú večeru, fľašu vína a kým večeral, osprchovala sa a nahá mu prišla dať bozk na dobrú noc a potom zvodne odišla do spálne. Stalo sa presne to, čo čakala

Asi ani nedojedol, ale hneď za ňou dobehol ako poslušný psíček a už cestou sa vyzliekal. Keby ho vtedy videl niekto cudzí, čakal by búrlivú noc plnú nežnosti a orgazmov. V skutočnosti sa na ňu vrhol ako šialený, strčil jej ho dnu a o pár minút bolo po všetkom. Ako rýchlo sa vedel vzrušiť, tak rýchlo to aj skočil. Ako nikdy predtým, tak ani teraz ho nezaujímalo ako sa pri tom cíti jeho žena,  jediné na čo sa ešte zmohol bolo, že jej dal nemastný-neslaný bozk na ústa, otočil sa a zaspal. Keby to divadlo nebolo súčasťou jej plánu, bolo by jej samej zo seba asi poriadne zle. Svojho muža už dlhšie nemôže vystáť, ale kým mu neporodí dieťa, musí strpieť jeho „nežnosti". Inak by ju mohol podozrievať z nevery.  Ten namyslený idiot si o sebe totiž myslí, že je v sexe borec. Ale už to dlho nepotrvá a bude mať od jeho výčitiek aj faciek pokoj , o tom bola pevne presvedčená.
Zajtra odchádza na služobnú cestu neďaleko Brna a už sa pevne rozhodla. Veľmi dobre vie , že od toho kusa dreva, čo leží vedľa nej, sa dieťaťa nedočká. Aj keď sa rad vychvaľoval, aký je on chlap a z neplodnosti obviňoval Betku, nebolo to tak. Dokazovali jej to testy, ktoré si dala urobiť. Rudo na žiadne testy ísť nechcel, vraj ak by sa to niekto z obchodných partnerov dozvedel , čo by si o ňom pomyslel. Pche, hlupák.

Platil na jedno nemanželské dieťa, preto si bol istý, že on je v poriadku. Betka však počula iné reči a podľa nich sa Jana vyspala s každým , kto mal záujem.

Tie reči ju vlastne naviedli na to, čo mala teraz v pláne. Služobka má trvať iba dva dni, ale ona si vzala v práci dovolenku až do budúceho piatku. Rudovi povedala, že sa už dlhšie chystá prezrieť si historické budovy Brna, a že sa vráti až v nedeľu. Nič nenamietal, ba zdalo sa jej, že je rád, že bude mať od nej pár dni pokoj. Klamala by, ak by tvrdila že iba v posteli im to neklape, práve naopak. Ale kým nepoznala internet, iba tušila, že to s chlapom môže byť aj iné. Teraz to už však vedela naisto. Nemala však odvahu nájsť si milenca, veď kde je napísané, že bude lepší ako Rudo. A tiež by riskovala, že sa to Rudo dozvie a ona si už príliš zvykla na pohodlný život. Chodila síce stále do práce, ale keby nechcela, nemusela by.

Rozhodla sa teda, že sa postará aspoň o dieťa. Pred polrokom presvedčila svoju doktorku, že bude predstierať novú homeopatickú liečbu. Domov si doniesla všelijaké brožúrky a Rudo jej dokonca na liečbu finančne prispel a viac sa o to nezaujímal. Teraz mu navrhla aby šiel na dovolenku s ňou , ale ako predpokladala, odmietol. Táral niečo o ďalších zmluvách a termínoch, ale po piatich rokoch manželstva už tieto reči poznala naspamäť.

Cez internet si na špeciálnych stránkach pooverovala ohlasy na brnenské domy lásky. Toto označenie sa jej viac páčilo, necítila sa tak ako kurva. Jeden si vybrala a po niekoľkých mailoch si s majiteľom dohodla osobné stretnutie. Pred dvomi mesiacmi sa s ním spoznala a bola milo prekvapená. Bol to sympatický starší pán, akého by ste zaradili skôr do kancelárie banky a nie do domu lásky. Stretli sa v záhradnej reštaurácii za mestom a na prvý pohľad to bolo obyčajné pracovné stretnutie.

Pristúpil ku jej stolu a milo sa jej prihovoril :

- Páči sa Vám tento kraj ?

- Áno, ale aj keď som tu dosť často, veľa som z neho nevidela.

- Môžem si prisadnúť ?

- Isteže.

Až potiaľ to bolo dohodnuté, vlastne to navrhla ona ako poznávacie znamenie. Nemala chuť natrafiť na nejakého zvrhlíka, ale ako pokračovať ďalej, to nevedela . Jeho však asi nič nezaskočilo a pokračoval v začatom rozhovore.

- Myslím, že to by ste mali zmeniť, v našom kraji je naozaj čo navštíviť.

- Možno by mi mohol pomôcť niekto z domácich, na brožúrky sa asi nedá veľmi spoľahnúť.

V tom k ním pristúpila čašníčka s ponukovým lístkom .

- Obedovala ste už ?

- Ešte nie, nemala som čas. - nechcela mu vešať na nos, že je taká nervózna, že na jedlo ani nepomyslela.

- Ak môžem, odporučil by som Vám grilovaného pstruha, robia ho tu jedna báseň. Smiem Vás pozvať ? Samozrejme nezáväzne.

- Ďakujem, dám si toho pstruha.

- Takže, dvakrát grilovaný pstruh s oblohou a na pitie dáme biele víno a mne sódu. Ak súhlasíte , ja som tu autom.

- Nuž dobre, pokiaľ viem, tak k rybe sa biele víno hodí.

Keď čašníčka odišla, pokračoval v začatom rozhovore.

- Kým pristúpime k nášmu obchodu, rád by som vedel, ako Vás mám oslovovať ? Ja som Jakub. Myslím, že krstné meno stačí.

- Máte pravdu, volám sa Betka .

- Pekné meno. - chvíľu sa zamyslel, niečo sa mu tu nepozdávalo, pekná žena s pekným menom, podľa oblečenia bohatá a zaujíma sa o služby bordelu? To mu k nej nesedelo.

-Vo svojich mailoch ste spomínali špecifickú požiadavku, môžem sa už teraz dozvedieť o čo ide ? Viete, nerád by som sa viezol v niečom nelegálnom a preto Vám najprv niečo o svojom podniku vysvetlim. Nezamestnávam cudzinky  a neznesiem násilných zákazníkov. Nezameriavam sa iba na mladé dievčatá, naopak v mojej ponuke sú aj staršie dámy, ktoré sa so svojimi manželmi nudia, alebo si potrebujú privyrobiť. Také ženy v posteli nič nepredstierajú, k ničomu nie sú nútené a zákazníci sú tak spokojnejší. Nájdu u mňa to, čo doma nemajú. Aký je Váš prípad ? Kam Vás mám zaradiť ?

- Máte aj stálych zákazníkov ?

- Samozrejme. - odpovedal jej sebaisto.

Vtedy už k ním pristúpila čašníčka s jedlom a druhá s nápojmi.

- Takže ak Vám nevadí rozprávať pri jedle, vysvetlite mi, čo potrebujete prosím.

- Nuž, viete, som celkom iný prípad. To prvé by na mňa aj sedelo, ale to druhé nie.

- Nerozumiem, ak máte dosť peňazí, potom si zábavu môžete zaobstarať aj sama ?

- Ibaže mne nejde iba o zábavu, aj keď .... aj tej sa brániť nebudem. Práve preto som sa pýtala na stálych zákazníkov, ktorých dobre poznáte .

- O čo Vám teda ide ?

- O dieťa .

- Čože ? - takmer mu zabehlo.

Chvíľu mu trvalo, kým sa upokojil. Jej odpoveď ho poriadne zaskočila, v jeho fachu sa predsa práve tomu treba vyhýbať.

- Rozumel som dobre ? Vy chcete dieťa ? Objasnite mi to prosím bližšie .

- Som vydatá päť rokov, robili mi všetky testy, ale podľa lekárov som v poriadku.

- Potom je chyba u Vášho manžela .

- To si tiež myslím, ibaže on je presvedčený o svojom zdraví a k žiadnemu lekárovi ísť nechce. Podľa neho stačí ak tomu venuje päť minút párkrát do mesiaca. Navyše platí na nemanželské dieťa, ktorého matka vraj mala popri ňom ďalších.

- Potom je to idiot.

- Mhm.

- Už Vám začínam rozumiem . Chcete odo mňa, aby som Vám sprostredkoval stretnutie s niektorým stálym zákazníkom, o ktorom viem, že je zdravý a plodný. Ale čo ak to nebude raz stačiť? To sem chcete jazdiť každý mesiac?

- To nie. Nechcem, aby ste mi poradil jedného, ale piatich.

Pri týchto slovách mal jej spoločník šťastie, že práve nič v ústach nemal. Jej odpoveď ho šokovala viac ako tá predošlá.

- Piatich ? !  Poznal som už veľa žien, ale na piatich si zatiaľ netrúfla žiadna. Nuž myslím, že bude pre mňa bezpečnejšie ak si Vás najprv vypočujem do konca a potom sa najem.

- Samozrejme, že nie naraz, - sama sebe sa divila, že je ešte stále pokojná - Naplánujem si týždeň v Brne a na každú noc chcem iného. Takúto akciu viac opakovať nechcem . Okrem toho, že musia byť zdraví, mám aj iné požiadavky.

- Počúvam . - pokojne sa uvelebil a pozoroval ju.

- Nemali by to byť žiadni ciciaci, tak od tridsať do päťdesiat. Nechcem uponáhľaného králika ale ani chlapa čo mu stojí iba chvíľu. Na to mám doma muža. Ďalej žiadni obézni ani vycivení, tak akurát. Nechcem pri tom cítiť odpor, malá nadváha mi však neprekáža  Tiež by som bola rada, ak by príliš neholdoval alkoholu, nechcem aby ohrozil zdravie dieťaťa. Môj muž má tmavé vlasy, takže by bolo dobré, ak by boli tmavovlasí. Navyše sa v okolí šepká , že ho matka mala s fešným cigánom.  Mohol by byť na pochybách, ak by som mala blonďavé dieťa.

Keď to zo seba vysypala, cítila sa ako kofa na trhu, ktorá sa jedná na cene kapusty. Aby zakryla svoju nervozitu, vzala do ruky vidličku a pokračovala v obede .

Jakubovi chvíľu trvalo, kým sa z jej požiadaviek spamätal - Vidím, že už máte všetko premyslené . Ale vysvetlíte mi ešte jedno, prečo si nenájdete milenca podobného Vášmu manželovi ?

- Nechcem ďalšieho chlapa na krk a takto by som sa ho možno potom nemohla zbaviť. A potom, - na chvíľu sa odmlčala - je tu ešte jedna dôležitá skutočnosť . Môj muž je bohatý podnikateľ a mohol by mi dosť znepríjemniť ďalší život ak by to zistil.

- Tak teraz mi je už všetko jasné, ešte mi povedzte, kedy to chcete zrealizovať ?

- Ďalšiu cestu by som si bez obáv mohla naplánovať tak o dva mesiace. Presný termín Vám napíšem. - po chvíľke mlčania mu položila otázku, ktorá ju dosť trápila. - Vymazal ste moje maily, tak ako som Vás žiadala ?

- Samozrejme , -zareagoval trocha urazene -  že áno. Diskrétnosť je v mojom fachu prvoradá.

- Prepáčte, ale to, do čoho sa púšťam, nie je žiadny žart.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Protischránkový register má prvú obeť, vypovedali nájom bratislavskej stanice

Firma má v prenájme pozemky pred stanicou.

KULTÚRA

V súťaži Anasoft litera zvíťazil nekompromisný príbeh

Román Som Paula presvedčil porotu túžbou po autentickosti.

SVET

Kiska v OSN: Agresívny sused podkopáva suverenitu Ukrajiny

Lajčák vedie Valné zhromaždenie OSN.


Už ste čítali?