Iba dieťa - 3. časť

Autor: Vlasta Jakubecová | 8.3.2012 o 10:24 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  103x

  Pri týchto slovách sa otočila ku kúpeľňovým dverám a tých pár krokov prešla dosť náhlivo. Petrovi neušlo aká je bledá.  

 

Chvíľu ostal sedieť a rozmýšľal, ako má pokračovať, ale keď o niekoľko minút počul  zvuk sprchy vedel, že jej nesmie dať čas. Iba tak ju ešte dnes dostane do postele. Až teraz si uvedomil, že sa už nevie dočkať chvíle, keď bude mať túto peknú nesmelú ženu pod sebou. Na chvíľu sa zarazil, pretože vedel, že nie každá žena je pripravená na taký rozmerný penis, aký má on, ale bude musieť byť veľmi trpezlivý. Hlavne keď jej skúsenosti sú veľmi chabé. Najprv zamkol dvere na chodbu a potom veľmi pomaly otvoril do kúpeľne a zadíval sa smerom odkiaľ prichádzal zvuk vody. V rohu stál sprchovací kút s matným sklom a za ním nejasne videl  mierne zaoblenú postavu s plným poprsím. Pomaly ale hlavne potichu sa vyzliekol a pristúpil k dverám sprchovacieho kúta  Otvoril kút, vstúpil k nahej žene, jednou rukou zavrel dvere a druhou ju objal okolo pása . Až vtedy  si zrejme uvedomila jeho prítomnosť a začala sa chvieť. Pomaly ju objal aj druhou rukou a začal bozkávať na krk. Opatrne sa k nemu otočila a v jej zelených očiach si mohol všetko prečítať, strach, zvedavosť, ale hlavne túžbu skúsiť niečo, čo doteraz nepoznala. Zahanbene sklopila oči a chcela sa od neho odvrátiť.

Priložil jej na líca dlane, pomaly otočil tvár a zdvihol jej ústa v ústrety k svojím. Musel sa trocha nakloniť, aby ju mohol pobozkať. Najprv ju pobozkal jemne a na chvíľu sa od nej odtiahol, aby videl jej reakciu. Sklamanie v jej očiach mu napovedalo, čo ďalej. Ďalší bozk už nebol opatrný ale jemným tlakom ju prinútil otvoriť ústa a vsunul do nich jazyk . V tej chvíli pre Betku prestal svet existovať a vnímala iba horúčavu, ku ktorej sa primkla celým telom. Posunul ruku na jej zadok a ešte viac ju pritisol k svojmu lonu. Tvrdosť, ktorú pocítila jej na chvíľu vyjasnila hlavu, ale vtedy už jazykom blúdil v jej ústach a pokúšal sa vtiahnuť jej jazyk do svojich úst. Zaliala ju horúčava  a keby ju k sebe tuho nepritískal, asi by ju trasúce sa nohy dlho neudržali . Chvíľami sa jej zazdalo, že Peter je celkom pokojný a plne sa ovláda. Iba tvrdý penis, ktorý ju tlačil na bruchu, hovoril o opaku .

- Ak nepôjdeme do postele, vezmem si ťa rovno tu. - vyriekol potichu, keď na chvíľu prerušil ich bozk - Prvý krát by som sa nechcel  ponáhľať, ale chcem ťa nechať vychutnať si milovanie.

Žiadostivý bozk iba potvrdil slová, ktoré vyriekol. Jednou rukou ju držal za hlavu a druhou blúdil po jej chrbte a zadku. Pomaly a neochotne uvoľnil svoje zovretie, vystúpil zo sprchy a podal jej ruku, aby jej pomohol. Keď už stála vedľa neho, zdvihol ju na ruky a zamieril s ňou do izby. Uložil Betku na posteľ , ľahol si k nej a pokračoval v prerušenom bozku . Pomaly svoje ústa presunul na krk a ľahkými bozkami urobil vlhku cestičku až k jej vztýčenej bradavke. Prsia mala plné a okrúhle, prosiace po láskaní. Dych sa jej prudko zrýchlil a ona pocítila túžbu po niečom, o čom bola donedávna presvedčená, že existuje iba v sladkých románoch. Nevedomky vypla prsia a ponúkla mu ich na ochutnanie. Jemne bradavku najprv olizoval a potom vtiahol do úst, kde ju s nepredstieranou rozkošou sal. Priam bolestne si uvedomoval, ako po tejto neznámej žene túži. Ak by záležalo iba na ňom na nič by nečakal a vsunul by jej ho dnu, ale vedel, že ak vyčká, odmena ho neminie. Hádam ešte nikdy tak netúžil uspokojiť ženu vo svojej posteli.

Presunul ústa k druhej bradavke a rukou začal láskať jej boky, až pomaličky presunul ruku k jej  lonu. Najprv sa pohrával s jemnými chĺpkami, láskal ich okolie v pravidelných oblúkoch. Cítil ako sa chveje a pýta si viac, ale nechcel to unáhliť.

Až po chvíľke prstami zablúdil medzi jej stehná, jemným tlakom jej ich roztiahol a hladkal ich vnútornú stranu. Prstami sa priblížil až k jej roztúženému tajomstvu, nedotkol sa ho ale pokračoval v hladkaní druhého stehna. Uškrnul sa , keď začul sklamaný vzdych, lebo na túto výzvu čakal, mučivo pomaličky sa začal maznať s jej ohanbím . Ľahučko rozhŕňal nežné lupene, ktoré sa pod jeho skúsenými prstami začali nalievať krvou . Po celý čas tohto nežného týrania ju sledoval, aby vedel ako zareaguje. Oči mala zavreté, ale na tvári sa jej odrážala slasť, ktorú prežívala možno prvý krát v živote. Pohladkal malé miestečko, jemne ho stláčal, až kým sa jej telo nezačalo vlniť v rytme vášne. Vsunul prst do jej lona a uvedomil, že napriek veku je veľmi úzka. To ho ešte viac utvrdilo v myšlienke, že jej muž je idiot, ak nechá takú vášnivú ženu napospas jej neukojeniu. Jeho vniknutie v nej zapálilo nepoznaný oheň a v jej očiach si mohol prečítať, ako veľmi chce aby pokračoval. Myslela si, že sa zblázni od rozkoše, ktorá ovládla celé jej telo a nečakane vykríkla. Vlnila sa a lono prudko pritláčala k jeho ruke, ktorá neprestávala s nežným mučením. Šikovne ju prstami otváral a cítil kŕče, ktoré začali otriasať jej telom.

Nežne sa perami dotkol jej líca,  celkom potichu, nečujne jej pošepkal pár dráždivých slov, pomaly ju priľahol a prudko sa prisal na jej pery. Odpovedala mu s rovnakou prudkosťou a celým telom sa k nemu pritískala. Tlakom kolien ju donútil ešte viac roztiahnuť nohy a uvelebil sa medzi jej stehnami.

- Objím ma nohami- zašepkal jej do ucha a znovu ju začal bozkávať. Poslúchla a objala ho nohami okolo pása.  Ich jazyky sa roztancovali v rytme lásky a Betka takmer nevnímala, že ju svojím tvrdým údom hladká po ohanbí. Pomaly, nenásilne hľadal vchod do jej vnútra. Keď sa mu to podarilo, začal ju vypĺňať až  kým nepocítil slabé zovretie v jej vnútri. Prestal ju bozkávať a zadíval sa jej do očí , aby si prečítal, čo cíti . Videl v nich  zmätok, preto sa trošku odtiahol  ale aj tento slabý pohyb stačila na to, aby sa uvoľnila a sama sa k nemu začala dvíhať.

- Pomaly, neujdem ti - zašepkal jej s úsmevom do úst . Ústa sa im spojili v bozku a celý sa do nej ponoril. Pritom prudkom útoku stuhla a nechtami sa mu zaryla do pliec. Dal jej chvíľu, aby si na jeho veľkosť privykla, až potom sa v nej začal pomaly pohybovať. Celý čas pritom sledoval jej tvár. Najprv v nej videl prekvapenie, potom obavy, až nakoniec sa v jej očiach zjavilo narastajúce vzrušenie, ktoré ho posmelilo k rýchlejším pohybom. Po chvíľke zdržanlivosti do nej začal tak prudko narážať, že si ani neuvedomil ako vášnivo mu odpovedá. Necítil bolesť, ktorú mu spôsobovali jej nechty na chrbte a iba kdesi v zahmlenej mysli si uvedomil, že toto je prvá žena, ktorá jeho veľký penis bez problémov prijíma celý . Netrvalo dlho a obaja v tom šialenom tempe dosiahli vrchol. O chvíľu sa na ňu bezvládne zvalil, ale jej to ani trochu nevadilo, silnejšie ho objala a pobozkala na líce.

-Ešte nie -zamrmlala, keď sa chcel od nej odtiahnuť, zasmial sa a pretočil sa s ňou nabok

Hlavu mala položenú na jeho pleci a tvár sa jej zabárala do tmavého ochlpenia na hrudi. Pobozkal ju do vlasov,  ktoré mala ešte vlhké a zamyslene sa usmieval. Chcel začať rozhovor, ale nevedel ako. Nikdy nemal problém baviť sa so ženou, ale ešte nikdy neprežil so žiadnou to, čo pred chvíľou s touto neznámou. Veľmi dobre si uvedomoval, že ani krstné meno, ktoré mu povedala, nemusí byť pravé. V tejto chvíli bol však pevne rozhodnutý, že sa jej nevzdá. Ešte majú pred sebou päť nocí , ktoré ju musí nechať poriadne vychutnať.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Protischránkový register má prvú obeť, vypovedali nájom bratislavskej stanice

Firma má v prenájme pozemky pred stanicou.

KULTÚRA

V súťaži Anasoft litera zvíťazil nekompromisný príbeh

Román Som Paula presvedčil porotu túžbou po autentickosti.

SVET

Kiska v OSN: Agresívny sused podkopáva suverenitu Ukrajiny

Lajčák vedie Valné zhromaždenie OSN.


Už ste čítali?